אופטימל משטחים אקרילים בע״מ | 516858537 | 054-7409747 | פתח תקוה 37 הרצליה, 4644843 | office@corian-designs.com

דלפקים מקוריאן

דלפק קבלה מעוצב משיש קוריאן

חברת אופטימל מציגה אפשרויות רבות ומגוונות לתכנון דלפק קבלה מעוצב בהתאמה אישית למשרדי חברה ולבתי עסק העשוי ממשטחי קוריאן. כל בעל חברה מעוניין ליצור רושם ראשוני טוב על לקוחותיו ואורחיו, ולכן ישנה חשיבות רבה בתכנון דלפק קבלה מעוצב אשר יהיה מרשים ובעל מראה יוקרתי. עם חברת אופטימל תוכלו לתכנן ולהנות מדלפק קבלה מעוצב במראה קלאסי או מודרני, הממגנט כל אורח ומשאיר רושם מכובד ביותר.

דלפקים ללובי מעוצבים בהתאמה אישית 

 לכולנו ברורה חשיבותו של רושם ראשוני בתחומי החיים השונים. בכל הקשור למשרדים, אין ספק שדלפק הקבלה מייצר רושם כזה, ולכן הוא נדרש להיות בעל חזות מרשימה ומתאימה לרוח החברה שעומדת מאחוריו.

באופטימל מציעים לכם אפשרויות רבות ומגוונות לתכנון דלפקים מקוריאן בשילוב של חומרים נוספים, המעוצבים בהתאמה אישית למלאה ולשלל שימושים. בין אם אתם מבקשים דלפקים ללובי, דלפקי קבלה למשרד או לחנות, למסעדה או מלון, דלפקים מנגרות, דלפקים משיש או דלפקים מזכוכית, דלפקים מורכבים או פשוטים, לנו יש מענה מושלם עבורכם.

אכן, ברשותנו מצויים כל הכלים והניסיון לעצב דלפקים בהתאמה אישית בכל סגנון מבוקש. בין אם אתם מבקשים לעצב דלפקים קלאסיים, מודרנים או יוקרתיים, אצלנו תזכו בדלפק מעוצב במיוחד בשבילכם.

הדלפקים שלנו בנויים להחזיק מעמד, מה שהופך אותם למושלמים עבור אזורים עם תנועה גבוהה כמו לובי. בנוסף, הם מתוכננים כך שיענו על כל הצרכים הספציפיים של אזור הקבלה שלכם, בין אם לספק מקום בשפע לניירת, ציוד מחשבים, ועוד.

בגלריית התמונות תוכל להתרשם מעל לכל ספק מהניסיון והיצירתיות של חברת אופטימל 

בתכנון וביצוע של דלפקי קבלה שעיצבנו עבור לקוחותינו הרבים.

 

 
גלריית התמונות תוכל להמחיש מעל לכל ספק את הניסיון והיצירתיות של חברת אופטימל 
בתכנון והביצוע של דלפקי הקבלה המעוצבים עבור לקוחותינו הרבים.

גלריית דלפקי קבלה מעוצבים